אודות חברת איטום ובידוד המרכז

מה אנחנו עושים

איטום גגות

איטום גגות בשיטות המתקדמות ביותר בעולם תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק.

בידוד פוליאוריטן

בידוד פוליאוריטן, הוא קצף הטוב ביותר בעולם המשמש לבידוד משטחים גדולים ורחבים התזת קצף פוליאוריטן נעשית על גגות ובתוך מבנים.

איטום בהתזה

איטום בהתזה, זוהי אחת השיטות הפופולריות והיעילות לאיטום הגג אשר בעזרתה תוכלו למנוע חדירתם של מי גשם אל תוך הבית עצמו.

אודות איטום ובידוד המרכז

איטום ובידוד המרכז היא חברה ותיקה העוסקת בתחום האיטום והבידוד על כל רבדיו. החברה חרטה על דגלה לפעול באופן מקצועי ולהעניק שירות יוצא דופן ללקוחותיה.

מנהלי החברה קשובים ללקוחות ומתאימים את הטיפול המקצועי הנכון ביותר לכל פרויקט כדי שהלקוח יקבל תמורה מלאה לכספו וייהנה מאיטום אופטימלי.

החברה דוגלת בחדשנות וצוותיה המקצועיים זוכים להכשרה מקצועית באופציות איטום חדשות כמו איטום בסנפלינג, בידוד פוליאוריטן, איטום בהתזה ואיטום באמצעות יריעות ביטומניות.

תחומי העיסוק של איטום ובידוד המרכז:

זיפות גגות

דרך איטום הכוללת חימום של גלילי זפת והפיכתם למצב צבירה נוזלי. חומר זה נמרח על פני כל הגג ויוצר איטום מצוין למשך שנה שלמה. שכבת הסיד שנמרחת מעליו לאחר שהתייבש שומרת על איכות הזיפות והאיטום הוא מושלם.

איטום בהתזה

שיטה חדשנית המאפשרת להגיע לכל פינה באמצעות התזה. מתאימה במיוחד למיקומים בעלי גישה בעייתית כמו פירי מעליות, מקלטים, גגות משופעים, חניונים תת קרקעיים, מרתפים ועוד. מכונות ההתזה הן בעלות פתח אחד או שני פתחים והן מתיזות תוצרים כמו מלח וחומר אמולסי היוצרים יחד שילוב אפקטיבי במיוחד של איטום .

איטום בסנפלינג

העבודה בגובה מתבצעת על ידי עובדים שעברו הכשרה ויש להם תעודת הסמכה לעבוד בכך. בדרך זו אפשר לבצע איטום ממוקד במיקומים בעייתיים או בכל הקירות החיצוניים בבניינים רבי קומות שהתגלו בהם סדקים, שגרמו לחדירת מי גשם לקירות הפנימיים של הדירות או המשרדים.

העובדים המאובטחים מגיעים לכל נקודה לאורכו ולרוחבו של הבניין ובעזרת חומרי איטום בטיב מעולה הם מטפלים בכל סדק, מחדירים חומרים שמתפשטים בתוכו כך שפעולת האיטום תהיה אפקטיבית לפרקי זמן ארוכים ותימנע חדירת מים לדירות.

בידוד פוליאוריטן

לוחות פוליאוריטן בעלי תו תקן ישראלי המותקנים בהליך הבנייה בין הקירות או לחילופין מתיזים את החומר במקומות הנחוצים ויוצרים בידוד טרמי ואקוסטי יוצא דופן ביכולותיו.

בידוד באמצעות בטקל

בטון מוקצף בעל משקל סגולי נמוך במיוחד אשר מתאים מאד לגגות משופעים ולמיקומים בעלי קשיי גישה. החומר הייחודי יוצר בידוד טרמי ולכן מיושם בהצלחה בפרויקטים רבים.

איטום באמצעות יריעות ביטומניות

יריעות איכותיות המולחמות זו לזו בכל שטחו של הגג. טיבם המעולה של היריעות הציב אותן במקום הראשון באיטום גגות. אפשר להניח אותן רק בגגות חשופים שאין עליהם ציוד .

 

הצוותים המקצועיים של איטום ובידוד המרכז ישמחו להציע גם לכם את האיטום המתאים ביותר עבור הפרויקט שלכם.

 

רק הטובים ביותר

מדוע חשוב לזפת את הגג

אחרי הקיץ, בדרך כלל מגיע החורף ולכן זה הזמן להיערך ולהזמין מבעוד מועד זיפות גגות כך שהבית יהיה מוכן לעונת הגשמים.

יש בעיה בנגישות הגג או המבנה? לא בעיה

אנו מציעים איטום ובידוד מבנים באמצעות סנפלינג, לכן מיותר לשלם ביוקר עבור פיגומים כאשר אפשר לבצע עבודה זהה במהירות, ביעילות ובמחיר זול יותר.

איטום הגג לא רק לגגות ישרים, גם לגגות משופעים

בטקל משמש לצרכי יציקת שיפועים בגגות ויצירת בידוד תרמי. זהו חומר בעל משקל מרחבי, זו גם הסיבה לשמו של החומר ולקלות בו אפשר ליישם אותו על גבי גגות.

שנות ניסיון

עשינו למעלה מ100 פרויקטים

"אנחנו תמיד שואפים ועושים את הכל על הצד הטוב ביותר, כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, זה לא משנה אם זה לקוח עסקי או לקוח פרטי."

שי כובשי – מנכ"ל החברה

צור קשר

ארלוזורוב 25 רחובות

053-474-4444

Itummerkaz@gmail.com