יריעות ביטומניות

היריעות הללו מונחות זו לזו ומלחימים אותן האחת לשנייה כדי ליצור משטח שיכסה את כל אזור הגג.

יריעות ביטומניות

איטום ובידוד המרכז

בשנים האחרונות מבצעים במבנים רבים איטום אפקטיבי ואיכותי ביותר באמצעות יריעות ביטומניות.

הייחוד של היריעות הללו הוא בחומרי הגלם שמהם מייצרים אותן המסוגלים ליצור איטום מושלם על פני כל השטח וכך לא לאפשר חדירה של מי גשם.

היריעות הללו מיוצרים בשני סוגי גלילים, עוביו המינימלי של האחד על פי התקן הוא 5 מ"מ והשני הוא בעובי של 8 מ"מ. בכל גליל קיים כמות גדולה של בד יוצא דופן זה שנפרס על פני שטח הגג. השימוש בסוג זה של חומר איטום אפשרי רק על גגות פנויים שאין עליהם ציוד כמו קולטי שמש.

שיטת האיטום באמצעות יריעות ביטומניות

בשלב הראשון מנקים באופן יסודי ביותר את כל שטח הגג מכל הפסולת הקיימת בו כגון חפצים, עלים וכו'. השלב השני הוא תיקון באמצעות חומרי אטימה ייעודיים של חורים וסדקים הקיימים ברחבי הגג. לאחר מכן מקבעים אנטנות, עמודים ופריטים אחרים שעם השנים אחיזתם על הגג התרופפה ואיננה יציבה עוד.

שוטפים ביסודיות את הגג וממתינים כיממה ליבוש מלא שלו. לצורך קבלת תוצאות אפקטיביות מורחים שכבה כפולה של חומר מדלל על פני כל הגג וממתינים שהחומר יתייבש לחלוטין. לאחר מכן פורסים את היריעות על פי ההוראות של היצרן, זו לצד זו תוך הצמדת השוליים של כל יריעה ליריעה המונחת לידה. מלחימים שוליים לשוליים וכך יוצרים שכבה משותפת ועבה המצמידה את היריעות זו לזו ללא יכולת של תזוזה או תמרון כך שהאטימות תישמר לאורך זמן.

להשלמת מעטפת האיטום מבצעים הלבנה על פני כל היריעות הביטומניות בשטח ויוצרים בידוד יוצא דופן.

שיטת העבודה עם יריעות ביטומניות

אם מדובר בגג שטוח, פורסים את כל היריעות זו לצד זו ומבצעים את ההלחמות. אך אם מדובר בגג שגבהיו אינם זהים, מתחילים מהחלק הנמוך של הגג ומתקדמים לחלקו הגבוה יותר. להשלמת המשימה, מלחימים גם את הרולקות, מבריגים את הברגים המתאימים ומדביקים באמצעות חומר מסטיק ביטומני.

כדי לוודא שהפעולות בוצעו כראוי וקיים בתום העבודה בשטח איטום מקסימלי, מציפים את הגג במים ממתינים ובודקים שוב ושוב את רמת האטימה לאחר כמה שעות לצרכי בקרה.

צוותים מובילים

העבודה של איטום הגג באמצעות יריעות ביטומניות נעשית רק על ידי מומחים בתחום זה אשר עברו הכשרות מקצועיות והם מבצעים את הפרויקטים באחריות מלאה, תוך הקפדה על עבודה מדויקת כדי ליצור אטימות ללא פשרות.

 

שרותים נוספים שאנו מספקים

איטום גגות

איטום גגות בשיטות המתקדמות ביותר בעולם ללא התפשרות על חומרים האיכותיים ביותר בשוק. אשר הם גם בעלי תו תקן.

איטום בסנפלינג

איטום מבנים בסנפלינג, ישנם מבנים שאי אפשר להגיע אליהם רק עם סולם לכן אנו מציעים שירותי איטום בסנפלינג וכך אפשר להגיע לכל גג ומבנה.

איטום בהתזה

איטום בהתזה, זוהי אחת השיטות הפופולריות והיעילות לאיטום הגג אשר בעזרתה תוכלו למנוע חדירתן של מי גשם אל תוך הבית עצמו.

לשאלות נוספות

אתם כבר מבולבלים מכל שיטות האיטום והבידוד שאנו מציעים? התקשרו אלינו ונשמח לייעץ ולעזור לכם!

צור קשר

ארלוזורוב 25 רחובות

053-474-4444

Itummerkaz@gmail.com