איטום בסנפלינג

איטום מבנים בסנפלינג, ישנם מבנים שאי אפשר להגיע אליהם רק עם סולם לכן אנו מציעים שירותי איטום בסנפלינג וכך אפשר להגיע לכל גג ומבנה.

איטום בסנפלינג

איטום ובידוד המרכז

בשנים האחרונות התרחב מאד השימוש באיטום מבנים באמצעות שיטת הסנפלינג. שיטה זו היא נוחה ויעילה מאד והוכיחה כי במקרים מסוימים היא השיטה המועדפת והמתאימה ביותר.

איטום בסנפלינג

במבנים הגבוהים ברחבי הארץ יש לבצע מעת לעת עבודת שיפוץ ואיטום של סדקים שנוצרים עם הזמן עקב פגעי מזג האוויר. בעבר נהגו להקים מבני פיגומים גבוהים סביב כל הבניין, העובדים עמדו על הפיגומים השונים לאורכם ולרוחבם של כל הקומות וטיפלו בנקודות שהצריכו איטום. הליך העברת הלוחות ובניית הפיגומים הוא ארוך ובמיוחד כשמדובר במבנים רבי קומות.

ביצוע איטום באמצעות סנפלינג מייתרת את הצורך בבניית הפיגומים. עובדים שעברו קורס הכשרה של עבודה בגובה רב והם בעלי תעודת הסמכה לכך, מגיעים לאתר, לובשים את הביגוד המתאים ואת הכבלים המאובטחים. בשלב הראשון הם מתחברים לנקודה קבועה על הגג ולאחר בדיקה כי הם אכן מאובטחים כראוי, הם יורדים לאט לאט לקומה העליונה כדי לבצע את המשימות שהוטלו עליהם.

אם מדובר בפעולות איטום שהן בודדות, העובדים מגיעים לנקודות הרלוונטיות ומבצעים בהן איטום באמצעות חומרי גלם בטיב מעולה, כדי שהאיטום יחזיק מעמד לפרק זמן ארוך.

אם קיימות נקודות בעייתיות רבות ברחבי המבנה, וכך העבודה תארך זמן רב, מחברים עגלה בקומה העליונה שעליה עומד העובד באופן יציב כשהוא מבצע את עבודות האיטום הנחוצות. על העגלה מונחים חומרי האיטום השונים וכל העבודה מתבצעת כך בנוחות מרבית.

העובד מזיז את העגלה לכוון הרצוי בהתאם לנחיצות העבודה, ברחבי הקומה או יורד למטה לקומה שמתחתיו. בצורת התנהלות זו מקיפים את כל הבניין ומטפלים קומה אחר קומה בכל הבעיות הדורשות איטום עד שהם מגיעים לקומת הכניסה.

יתרונות של איטום בסנפלינג

איטום בסנפלינג אפשר לבצע עבור מיקומים ספציפיים בעייתיים או על כל הקירות החיצוניים של המבנה. הפעולות נעשות באופן מאסיבי ומהיר יחסית ללא צורך בהכנות מיוחדות.

אנשי המקצוע המכירים היטב את העבודה, מבצעים איטום מוקפד לאורכם של כל הסדקים תוך החדרת חומר איטום איכותי שמתפשט פנימה לאורך הקירות החיצוניים כדי לפתור את הבעיה באופן יסודי וכדי למנוע בעיות של רטיבות או חדירת מים בשל הגשמים בעונות הגשומות הבאות.

שרותים נוספים שאנו מספקים

יריעות ביטומניות

היריעות הללו מונחות זו לצד זו ומלחימים אותן האחת לשנייה כדי ליצור משטח שיכסה את כל אזור הגג, זו שיטה חדשנית ומתקדמת.

איטום גגות

איטום גגות בשיטות המתקדמות ביותר בעולם ללא התפשרות על חומרים האיכותיים ביותר בשוק. אנו ממשתמשים רק בחומרים בעלי תקנים מתקדמים.

איטום בהתזה

איטום בהתזה, זוהי אחת השיטות הפופולריות והיעילות לאיטום הגג אשר בעזרתה תוכלו למנוע חדירתן של מי גשם אל תוך הבית עצמו.

לשאלות נוספות

אתם כבר מבולבלים מכל שיטות האיטום והבידוד שאנו מציעים? התקשרו אלינו ונשמח לייעץ ולעזור לכם!

צור קשר

ארלוזורוב 25 רחובות

053-474-4444

Itummerkaz@gmail.com