זיפות גגות

השיטה הישנה והמוצלחת שעדין עובדת, זיפות גגות בזפת חמה או קרה לכיסוי משטחים ישנים או חדשים.

זיפות גגות

איטום ובידוד המרכז

זיפות גגות היא שיטה שפועלת כבר שנים רבות בהצלחה גדולה ואף על פי שנראה כי מדובר בפעולה סיזיפית, ישנה וכזו הכרוכה בפעולות רבות ובריחות לא נעימים, זו אחת השיטות הטובות ביותר לאיטום מצוין של גגות.

פעולת זיפות גגות

זפת הוא חומר המסוגל לאטום היטב את הגג של כל מבנה. כדי להשיג תוצאה אפקטיבית מכינים את הגג, מנקים אותו היטב מאבק, אשפה, עלים, מים כלואים ופריטים מיותרים. לאחר מכן שוטפים את הגג ומייבשים את רצפתו. את גלילי הזפת מחממים עד שמתקבל חומר מומס ומורחים אותה על כל שטחו של הגג כולל בכל השטחים הקטנים שנוצרו בין הפריטים השונים המותקנים על הגג, כמו קולטי שמש, מדחסים ועוד.

בשיטת הפעולה של זפת חמה מגיעים עם המברשת לכל מקום וכך כל שטחו של הגג נאטם באופן הרמטי. לאחר כיממה כשהזפת מתייבשת, מורחים מעליה שכבת סיד בתוספת דבק או צבע אקרילי אשר שומרים על חיוניותה של שכבת הזפת למשך שנה שלמה, כדי שהיא לא תתקלף וכדי שהחומר יהיה אפקטיבי לחלוטין. הסיד תורם גם לקירור של גג המבנה וכך מעניק תחושה נעימה לדיירי הדירות בקומות העליונות שלו.

חשיבותה של פעולת זיפות הגג

פעולות האיטום המתבצעות אחת לשנה על גג הבניין יוצרות איטום מקסימלי שהוא נושא קריטי בכל מבנה.

מי גשמים אינם חודרים לדירות בקומות העליונות.

אין מקרים של רטיבות בקירות ובתקרות של הדירות ולא מתפתחים עובש ופטריות.

לא נוצרות שלוליות במקומות שונים בגג כיוון שעם הזיפות מטפלים גם בפתיחה נכונה של המרזבים, מוציאים מתוואי הדרך אבנים עלים וכל פסולת שהצטברה בתוכם. אשפה זו מנעה זרימה קולחת של מים ולאחר הפתיחה, כל מי הגשמים יוכלו לרדת כלפי מטה בזרם חזק וכך לא יצטברו מים על הגג.

זיפות מקצועי של גגות

צוותים מקצועיים העוסקים בזיפות גגות יודעים איך לבצע את כל הפעולות באופן בטיחותי, איכותי ובהתאם לתקנים שנקבעו לתחום זה. אפשר לסמוך עליהם שהם יעשו כל שניתן כך שעבודה תבוצע ביסודיות, תוך הקפדה על כל פרט כך שהאיטום יהיה מושלם וישרת את הדיירים באחריות לאורך שנה אחת.

בכל שנה, יש לחדש את פעולת הזיפות ולאחריה את פעולת הסיוד כדי ליצור רצף של איטום אפקטיבי.

 

שרותים נוספים שאנו מספקים

איטום גגות

איטום גגות בשיטות המתקדמות ביותר בעולם ללא התפשרות על חומרים האיכותיים ביותר בשוק. אשר הם גם בעלי תו תקן.

איטום בסנפלינג

איטום מבנים בסנפלינג, ישנם מבנים שאי אפשר להגיע אליהם רק עם סולם לכן אנו מציעים שירותי איטום בסנפלינג וכך אפשר להגיע לכל גג ומבנה.

איטום בהתזה

איטום בהתזה, זוהי אחת השיטות הפופולריות והיעילות לאיטום הגג אשר בעזרתה תוכלו למנוע חדירתן של מי גשם אל תוך הבית עצמו.

לשאלות נוספות

אתם כבר מבולבלים מכל שיטות האיטום והבידוד שאנו מציעים? התקשרו אלינו ונשמח לייעץ ולעזור לכם!

צור קשר

ארלוזורוב 25 רחובות

053-474-4444

Itummerkaz@gmail.com