בידוד פוליאוריטן

בידוד פוליאוריטן, הוא קצף הטוב ביותר בעולם המשמש לבידוד משטחים גדולים ורחבים התזת קצף פוליאוריטן נעשית על גגות ובתוך מבנים.

בידוד פוליאוריטן

איטום ובידוד המרכז

הקדמה הטכנולוגית והחדשנות הגיעו גם לתחום האיטום. בשנים האחרונות החל שימוש נרחב בחומר פוליאוריטן שהוא מבודד משובח. השימוש בחומר מוקצף זה במסגרת עבודות איטום ובידוד במבנים שונים יוצר תוצאות מקצועיות ביותר לאורך זמן ולכן אנשי מקצוע רבים ממליצים ללקוחותיהם לבצע מיזמים באמצעותם.

פוליאוריטן מוקצף

התכונות הכימיות יוצאות הדופן של חומר זה מצליחות ליצור לבידוד טרמי או אקוסטי יוצא דופן בכל מקום בו קיים צורך בבידוד איכותי. החומר מוכיח את עצמו פעם אחר פעם ביעילותו ובהשגת המטרות ולכן נעשה בו שימוש נרחב לצורך בידוד דלתות, קירות ותקרות בדירות, בתים, בנייני משרדים, מבני ציבור ועוד.

אחד התחומים שסוג זה של בידוד יצר הבדל מהותי עבורו הוא תחום המוזיקה. הבידוד האקוסטי שנוצר תוך שימוש בחומר זה הוא ברמה מאד גבוהה ולכן זהו החומר המוביל בעת הקמת בתי קולנוע, אולמות תיאטרון, חדרי הקלטות, אולמות לקונגרסים, כנסים ואירועים וליצירת בידוד במקומות ייחודיים שבהם חייב להיות שקט מוחלט ללא כל השפעה של רעש או הפרעות חיצוניות.

היתרונות הרבים שלו, הובילו מפעלי תעשייה, בתי קירור, מבני חקלאות ומכלים ענקיים המשמשים לאגירת נוזלים להעדיף באופן מהותי שימוש בפוליאוריטן המוקצף כדי ליצור בידוד מקסימלי.

ביצוע עבודת בידוד איכותית

צוותים מקצועיים הבקיאים בצורת העבודה עם חומר ייחודי זה מבצעים בידוד מושלם. חשוב לבחור אנשי מקצוע שביצעו כבר פרויקטים בידוד באמצעות פוליאוריטן והם בעלי ניסיון וידע רב בתחום זה. מדובר בחומר דליק ומסוכן ולכן יש לוודא שהעובדים משתמשים בחומר שהוא בעל תו תקן שעבר את כל המבחנים הרלוונטיים ושאיש המקצוע אכן יודע איך לעבוד אתו באופן בטיחותי.

העבודה מתבצעת על ידי שימוש בלוחות שאותם מרכיבים במקומות הנדרשים בתוך הקירות במהלך הבנייה או לחילופין, על ידי ציפוי של משטחים הקיימים בחללים ברחבי הבניין.

השימוש בחומר זה בפועל מתבצע בהליך של התזה באמצעות מכונה ייעודית שמבצעת הליך של הקצפת החומר והחדרתו למקום הנחוץ. הליך ההקצפה וההתזה יחד, יוצרים שכבה אחידה של חומר יציב המועבר כולו לשטח שיועד לכך. ההתזה המדויקת ממלא את כל המיקום לאורכו ולרוחבו וכך אינה מותירה חללים ריקים. השיטה הנוחה מאפשרת להגיע לכל מקום אפילו למקומות שהם עמוקים במיוחד, צרים או בעלי מבנה מעוגל ולכן היא זוכה להצלחה מקצועית גדולה מאד.

שרותים נוספים שאנו מספקים

יריעות ביטומניות

היריעות הללו מונחות זו לצד זו ומלחימים אותן האחת לשנייה כדי ליצור משטח שיכסה את כל אזור הגג, זו שיטה חדשנית ומתקדמת.

איטום בסנפלינג

איטום מבנים בסנפלינג, ישנם מבנים שאי אפשר להגיע אליהם רק עם סולם לכן אנו מציעים שירותי איטום בסנפלינג וכך אפשר להגיע לכל גג ומבנה.

איטום בהתזה

איטום בהתזה, זוהי אחת השיטות הפופולריות והיעילות לאיטום הגג אשר בעזרתה תוכלו למנוע חדירתן של מי גשם אל תוך הבית עצמו.

לשאלות נוספות

אתם כבר מבולבלים מכל שיטות האיטום והבידוד שאנו מציעים? התקשרו אלינו ונשמח לייעץ ולעזור לכם!

צור קשר

ארלוזורוב 25 רחובות

053-474-4444

Itummerkaz@gmail.com