איטום גגות

איטום גגות בשיטות המתקדמות ביותר בעולם ללא התפשרות על חומרים האיכותיים ביותר בשוק.

איטום גגות

איטום ובידוד המרכז

איטום גגות הוא נושא בעל חשיבות רבה בכל מבנה ולכן יש לבצע זאת אחת לשנה. גג שאינו אטום חשוף לפגעי מזג האוויר, מי גשמים עלולים לחדור דרך השכבות העליונות של הגג ולהגיע לדירות הממוקמות בקומות העליונות.

בעקבות המודעות הרבה לחשיבותו של האיטום, מזמינים רוב וועדי הבתים וחברות הניהול אנשי מקצוע מיומנים לבצע את האיטום בכל שנה לקראת החורף.  

שיטות איטום גגות

קיימות כמה שיטות לאיטום גגות. לכל אחת מהן יתרונות והתאמות לסוגים מסוימים של מבנים. אנשי מקצוע מנוסים מתאימים לכל גג את סוג האיטום האפקטיבי ביותר כדי שהגג יהיה אטום לחלוטין ולא תהיה כל חדירה של מי גשם פנימה.

איטום באמצעות זיפות

השיטה הנפוצה ביותר היא זיפות באמצעות זפת קרה או חמה. לאורך שנים רבות משתמשים בשיטה זו שמוכיחה שוב ושוב את יעילותה הרבה ואת האיטום המושלם שנוצר לאחר ביצוע עבודה מאסיבית ומדויקת.

זיפות גגות מתאים בעיקר למבנים וותיקים שבהם מבצעים בכל שנה איטום בשיטה זו. הסיבה לכך היא שעל הגגות במבנים הישנים קיים ציוד רב כמו מדחסים של מזגנים וקולטי שמש שאינם מאפשרים פריסה של יריעות ביטומניות. מעבר לכך, מבנה שבוצע בו איטום באמצעות זפת כדאי להמשיך ולבצע איטום בשיטה זהה כיוון שרצף השימוש בסוג איטום חופף, יוצר אפקטיביות רבה יותר.

איטום באמצעות יריעות ביטומניות

אחת השיטות המובילות היא איטום באמצעות יריעות ביטומניות. מדובר ביריעות במיוצרות מחומרים אפקטיביים היוצרים יחד איטום מושלם. במבנים חדשים יחסית כשהגג הוא מרחב פתוח ללא קולטי שמש, מדחסים או ציוד אחר אפשר לפרוס את היריעות הללו על פני כל הגג.

כדי ליצור איטום מקסימלי מחברים את היריעות זו לזו באמצעות הלחמת השוליים. בדרך זו אין שטח שהוא חשוף והלחמת השוליים יוצרת רבדים עמידים שאינם נפתחים בדרך כלל.

איטום בהתזה

קיימות שתי אפשרויות של התזה, האחת באמצעות משאבה ייעודית, מברשת זפת או מריחה ברולר צבע. או לחילופין באמצעות מכונת ההתזה בעלת שני פתחים המתיזה אמולסיה ביטומנית מפתח אחד ומלח ייחודי מהפתח השני. שילוב של שניהם יחד יוצר חומר איטום מושלם עבור הגג.

איטום באמצעות חומרים אקריליים

חומרים אקריליים מתאימים בעיקר לגגות משופעים עקב העובדה שהם אינם עמידים אם נוצרות שלוליות של מים על הגג.

שרותים נוספים שאנו מספקים

יריעות ביטומניות

היריעות הללו מונחות זו לצד זו ומלחימים אותן האחת לשנייה כדי ליצור משטח שיכסה את כל אזור הגג, זו שיטה חדשנית ומתקדמת.

איטום בסנפלינג

איטום מבנים בסנפלינג, ישנם מבנים שאי אפשר להגיע אליהם רק עם סולם לכן אנו מציעים שירותי איטום בסנפלינג וכך אפשר להגיע לכל גג ומבנה.

איטום בהתזה

איטום בהתזה, זוהי אחת השיטות הפופולריות והיעילות לאיטום הגג אשר בעזרתה תוכלו למנוע חדירתן של מי גשם אל תוך הבית עצמו.

לשאלות נוספות

אתם כבר מבולבלים מכל שיטות האיטום והבידוד שאנו מציעים? התקשרו אלינו ונשמח לייעץ ולעזור לכם!

צור קשר

ארלוזורוב 25 רחובות

053-474-4444

Itummerkaz@gmail.com