איטום בהתזה

איטום בהתזה, זוהי אחת השיטות הפופולריות והיעילות לאיטום הגג אשר בעזרתה תוכלו למנוע חדירתם של מי גשם אל תוך הבית עצמו.

איטום בהתזה

איטום ובידוד המרכז

איטום גגות בהתזה זו שיטה חדשה יחסית אך מאד אפקטיבית. היתרון הגדול בשיטה זו הוא העובדה שאוטמים כהלכה את כל מרחבי הגג כך שברוב המקרים לא חודרים מי גשמים לתוך הדירות.

תהליך ההתזה

כדי לבצע איטום אפקטיבי מבצעים הליך הכנה הכולל ניקיון יסודי של כל שטח הגג, כולל הפינות החבויות והנישות הקיימות מפסולת, מים אבק וכו'.

קיימות שתי אופציות של מכונות התזה. האחת כוללת פתח אחד ומיועדת להתזת חומר באמצעות משאבת אוויר, מריחה ברולר או במברשת זפת. המכונה השנייה היא מכונת התזה הכוללת שני פתחים אשר לכל אחד מהם מחובר צינור. לצורך איטום מקסימלי מתיזים במקביל שני חומרים שונים מכל אחד מהפתחים כיוון ששילוב הכוחות יוצר איטום איכותי העמיד לפרקי זמן ארוכים. 

השילוב המוצלח של התזת סוג של מלח מפתח אחד וחומר אמולסי ביטומני מהפתח השני יוצר הרכב מעולה ולכן מתבצע באתרים רבים.

התאמה של שיטת איטום בהתזה

השיטה נוחה מאד לעבודה ויעילה במיוחד עבור פירים של מעליות, מקלטים, גגות משופעים ומרתפים. שכבות הבידוד הנוצרות לאחר ההתזה יוצרות בידוד טרמי ואיטום באמצעות חומרי גלם כמו זכוכית אקרילית המגנה על השטח מפני רטיבות ונזילות .

אנשי המקצוע מתאימים את סוג האיטום לכל צורך. לדוגמה על גגות משופעים קשה לבצע זיפות או לפרוס יריעות ביטומניות ולכן ההתזה היא פתרון אולטימטיבי.

במקומות עמוקים כמו פירי מעליות או מקלטים שבהם הגישה אינה נוחה ואין אפשרות להגיע לקירות החיצוניים, התזה היא המוצא הנכון ביותר כדי ליצור איטום על פני כל הקירות.

בגגות שעליהם הותקן ציוד רב כמו קולטי שמש, צנרת, מדחסים ועוד, קשה לאטום כל פינה ולכן בשיטת ההתזה אפשר להגיע עם המכונה לכל מיקום נחבא וכך ליצור מצב שבו כל הגג זוכה לאיטום מקסימלי.

מקצועיות של חברת האיטום

אדם העוסק בהתזת חומרי איטום חייב להיות מיומן ובעל ניסיון רב בתחום זה, כדי שעבודת האיטום שתתבצע תהיה בשכבה אחידה ובכל המיקומים וכך לא יוכל להיווצר כל פתח לחדירת מים.

חשוב לקבל המלצה על איש מקצוע שמבצע עבודה זו כהלכה כיוון שמי שאינו בקיא בביצוע עבודה זו בפועל, עלול ליצור הבדלים בגובהן של שכבות האיטום, דבר שעלול להיות הרסני כיוון שמי גשמים יחדרו פנימה ויצרו נזקים הן לגג והן לדירות בקומות העליונות.

 

שרותים נוספים שאנו מספקים

יריעות ביטומניות

היריעות הללו מונחות זו לצד זו ומלחימים אותן האחת לשנייה כדי ליצור משטח שיכסה את כל אזור הגג, זו שיטה חדשנית ומתקדמת.

איטום בסנפלינג

איטום מבנים בסנפלינג, ישנם מבנים שאי אפשר להגיע אליהם רק עם סולם לכן אנו מציעים שירותי איטום בסנפלינג וכך אפשר להגיע לכל גג ומבנה.

איטום גגות

איטום גגות, בשיטות המתקדמות ביותר בעולם ללא התפשרות על חומרים האיכותיים ביותר בשוק. איתם אנו עובדים כבר שנים.

לשאלות נוספות

אתם כבר מבולבלים מכל שיטות האיטום והבידוד שאנו מציעים? התקשרו אלינו ונשמח לייעץ ולעזור לכם!

צור קשר

ארלוזורוב 25 רחובות

053-474-4444

Itummerkaz@gmail.com